Sep 07

Mīlētāko zīmolu tops 2015 tuvojas

Mīlētāko zīmolu tops 2015 tuvojas

Jau atkal ir pagājis gads, jau atkal ir mainījusies mīlestība pret zīmoliem. Lai arī romantiķa gars mums liek mīlestību uzskatīt par mūžīgu, puse zīmolu ir vairojuši savu mīlētāju skaitu, kamēr otrai pusei to skaits ir krities.

Savi attiecību veidošanas likumi ir internetā, un tie izpaužas ne tikai šēros un laikos. Kā un vai internets ietekmē zīmolus? Kā un vai internets ietekmē zīmola ražotos produktus? Kā un vai internets ietekmē zīmola ienākumus? Ir daudz neatbildētu jautājumu, kurus šī gada Mīlētāko zīmolu topā un Ietekmīgāko Zīmolu topā apskatīsim ar vairāku ekspertu palīdzību.

Pētot dzīvesstila izmaiņas, pirmo reizi ir nomērīta attieksme pret vaimanāšanu un žēlošanos, nosakot pašas populārākās latviešu vaimanas. Pētījumā šogad iekļautas arī jaunas nozares — izklaides un sporta notikumi, pilsētu un augstskolu zīmoli.

Neaizmirsīsim arī par Drosmīgākā zīmola godināšanu, un pašu Latvijā Mīlētāko zīmolu TOP 10 apbalvošanas ceremoniju, kas notiek jau 11. gadu un atkal solās sagādāt pārsteigumus.  Lūk, pagājušā gada rezultāti, taču šī gada rezultātus paturēsim noslēpumā līdz apbalvošanas dienai.

Viss notiks 23. septembrī, koncertzālē Palladium, tiešraidi nodrošinās Delfi.lv. Vairāk par topu, kas top sadarbojoties DDB Consulting, pētījumu kompānijai GfK, žurnālam Kapitāls un mediju aģentūrai PHD, uzzini šeit

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.