Sep 03

Mūsu Adwards 2018 raža novākta!

Mūsu Adwards 2018 raža novākta!

Pagājušajā piektdienā, 31. augustā, izteikti robotiskās noskaņās viesnīcā “Radisson Blu Latvija” notika radošās izcilības festivāla “Adwards 2018” noslēguma ceremonija, kurā 222 darbu konkurencē un starptautiskas žūrijas vērtējumā tika sumināti veiksmīgākie šī gada radošie darbi reklāmas nozarē.

DDB Latvija izrādījās starp finālistiem visvairāk pārstāvētā aģentūra - ar veselim 14 darbiem shortlistē -, kā arī plūca laurus 5 kategorijās, iegūstot 6 ordeņus!

LiveRiga projekti “Tenisa ceļvedis Rīgā”, “Rīga rīdzinieka acīm” un “Uz jumta ar putnu vērotāju” ieguvuši 2. pakāpes ordeņus kategorijās “Film + radio, online video”, “Film + radio, film craft” un “Integrētās kampaņas, komercreklāmas”.

Live Riga - Tennis guide to Riga from DDB Latvia on Vimeo.

Live Riga Uz jumta ar putnu vērotāju/The Bird Watcher's Eye View from DDB Latvia on Vimeo.

Par CSDD projektu “Apstājies pirms atslēdzies” saņemts 2. pakāpes ordenis kategorijā “Netradicionālā komunikācija “.

CSDD - Apstājies, pirms atslēdzies! from DDB Latvia on Vimeo.

2. kategorijas ordenis mūsu pūrā arī par projektu “LMT Brīvības centra skatlogi” kategorijā “Print + design fotogrāfija”.

490 230.jpg

Sakām lielu paldies mūsu lieliskajiem partneriem par uzticēšanos un drosmi!

Uzlokām piedurknes un airējam uz jauniem horizontiem.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.