Feb 11

Mūsu jaunais cīņu biedrs – digitālais Briedis

Mūsu jaunais cīņu biedrs – digitālais Briedis

Varam palepoties, ka mūsu DDB digitālo risinājumu komandai trāpījies pamatīgs medījums – jaunais un talantīgais Uģis Briedis! Agrāk aktīvi darbojies kultūras sfērā un palīdzējis tapt VETO Magazine, bet pēdējos divus gadus audzējis muskuļus reklāmas laukā. Nav brīnums, ka Uģis ir lieliskā formā un gatavs cīņai sociālo mediju ringā. Kā saka viņš pats "ir veikti daudzi labi darbi, bet viss labākais vēl priekšā"!

Uģa iedvesmas un interešu lauks ir plašs – sākot no jaunākām tehnoloģijām un zinātniskās fantastikas filmām līdz pat ekscentriskā Hantera S. Tomsona grāmatām un eksperimentiem virtuvē. Viņa ieteikums citiem, kam patīk gatavot, – izmēģināt veģetāros ēdienus, jo tie manāmi uzlabo kulinārās prasmes.

Sapņot viņam nav laika, jo nedēļas nogalēs @ugisb mēdz vadīt naktis dažādos klubos pie dīdžeja pults. Tomēr viens no viņa sapņiem ir trekot pa lielajiem pasaules kalniem – azarts, kas nav rimis kopš Nepālas apmeklējuma.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.