Okt 04

Noskaidrotas jaunākās tendences un mīlētākie zīmoli

Noskaidrotas jaunākās tendences un mīlētākie zīmoli

Septembra vidū tika apbalvoti Latvijas Mīlētākie zīmoli 2013. Šis ir apjomīgākais zīmolu pētījums Baltijā, kas atklāj sabiedrībā mīlētākos zīmolus un ļauj ieskatīties jaunākajās tendencēs.

Šogad cilvēku dzīvesstilu raksturo divas tendences. Pirmkārt, mēs kļūstam egoistiskāki un arvien vairāk paļaujamies uz sevi. Otrkārt, arvien vairāk novērtējam un izmantojam tehnoloģijas. Tādējādi topā veiksmīgāki ir bijuši zīmoli, kas ar patērētāju runājuši kā līdzīgs ar līdzīgu aci pret aci un tie, kas radījuši interesantu saturu.  

Latvijas Mīlētāko zīmolu topa ceremoniju bija pagodinājis Tribal DDB Amsterdam vadošais radošais direktors Marks Čalmers ar stāstu "Loving digital", atklājot, kā zīmoliem izmantot digitālās pasaules radītās iespējas. Savukārt DDB stratēģiskais direktors Edgars Pētersons ieskicēja četras mācības no šī gada pētījuma, kas nākotnē zīmoliem varētu palīdzēt attīstīt attiecības ar saviem patērētājiem. Latvijas Mīlētāko zīmolu topa uzvarētājus varat aplūkot šeit. Ar detalizētiem rezultātiem iepazīsties žurnāla Kapitāls oktobra numurā.

Mīlētāko zīmolu topu veido DDB Latvija sadarbībā ar pētījumu kompāniju GfK Custom Research Baltic un žurnālu Kapitāls. Ja Jums rodas jautājumi par zīmola topu vai vēlaties iegūt plašāku analīzi par Jūsu uzņēmuma zīmolu, aicinām sazināties ar DDB Consulting vadītāju Edgaru Pētersonu

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.