Feb 11

Olimpiskā aizrautība visā, ko dari

Olimpiskā aizrautība visā, ko dari

Olimpiāde nav joka lieta. Olimpieši aizrautīgi gatavojas startiem, bet Latvijas Mobilais Telefons kā Latvijas Olimpiskās Komitejas ģenerālsponsors aizrautīgi viņus atbalsta. Arī mēs ar lielu lepnumu un aizrautību devām savu artavu Olimpiādes norisē, palīdzot LMT radīt kampaņu par "Olimpisko aizrautību visā, ko dari". 

TV klipu radījām kopā ar Film Angels Studio un režisoru Jāni Nordu. Šī bija unikāla filmēšanas pieredze visai komandai, tajā skaitā arī klipa operatoram Jānim Eglītim, kuram šī bija pirmā filmēšana reaktīvajā lidmašīnā, lidojot kājām gaisā ar ātrumu 750 km/h. 

Turpinot olimpiskās aizrautības tēmu, aicinājām ikvienu interenta lietotāju jokot un veidot savas unikālas memeswww.socijoko.lv. Jau pirmajās dienās sociālo mediju telpā tika publicēti vairāk kā 300 olimpiskie joki, bet par iecienītākajiem personāžiem jokotāju vidū ir kļuvuši mūsu olimpiskās izlases hokejisti. 

Varbūt arī Tev padomā kāds olimpiskais joks? Izveido to šeit: www.socijoko.lv

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.