Dec 18

Palīdzam mazuļiem nostāties uz kājām

Palīdzam mazuļiem nostāties uz kājām

Bērni ir Latvijas nākotne neatkarīgi no tā, vai viņi piedzimuši turīgā vai trūcīgā ģimenē. Pirmajos divos gados mazulis iemācās neticami daudz jaunu lietu, tāpēc ir tik svarīgi, lai mazulis būtu paēdis un justos ērti. Taču trūcīgām ģimenēm ik mēnesi pietrūkst vidēji 20 eiro pamperiem un piena maisījumiem, kas ir pašas nepieciešamākās lietas mazuļa komfortam.

Tādējādi sadarbībā ar ziedot.lv un MAXIMA veidojām kampaņu ar mērķi palīdzēt mazuļiem no trūcīgām ģimenēm. Domājot par to, kā uzrunāt sabiedrību, kas mūsdienu digitālajā pasaulē ir pārsātināta ar lūgumiem pēc palīdzības, nolēmām, ka labākais veids ir, - parādot ieguvumu! Iedvesmojoties no pasaules pieredzes, kopā ar interaktīvās mākslas laboratoriju Savienojums un Samsung Electronics Baltics atbalstu izveidojām interaktīvu stendu, kurā simboliski ir parādīts, ka katrs ziedotais cents palīdz kādam mazulim no trūcīgas ģimenes nostāties uz kājām. Lai to parādītu plašākai sabiedrības daļai, uzfilmējām video.

ziedot.lv & Maxima / Labdarības kampaņa „Palīdzi mazuļiem no trūcīgām ģimenēm piecelties kājās” from DDB Latvia on Vimeo.

Kampaņas turpinājumā paredzēti arī vides plakāti un interneta banneri. Interaktīvais stends līdz 5. janvārim ir izvietots Ulmaņa gatves Maxima XXX veikalā.

Maxima ar ziedot.lv jau sadarbojas daudzus gadus un ir atbalstījusi un turpina atbalstīt tādus projektus kā pārtikas banku Paēdušai Latvija un citus. Savukārt Latvijas esošās un topošās ģimenes Maxima atbalsta ar projektu Augošai Latvijai, par kuru var uzzināt augosai.lv.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.