Nov 20

Palīdzēsim nosargāt Latvijas Amatas un amatus

Palīdzēsim nosargāt Latvijas Amatas un amatus

Katrs no mums taču ir redzējis kārtīgu latviešu govi, vai ne? Bet izturamies gan mēs reizēm tā, it kā viņas būtu neredzamas, veikalā paņemot kādu no kaimiņu ražojumiem. Tāpēc ir pēdējais laiks ķerties pie ragiem un pastāstīt tautai par to, kas šobrīd notiek ar mūsu Amatām un amatiem, un ko mēs varam darīt to labā.

Kā zināms, “Latvijas Labums” nav īstermiņa kampaņa. Tā ir ilgtermiņa domāšana. Tāpēc tās ietvaros 5. novembrī tika aizsākts Piena mēnesis. Mums rūp gan Latvijas Amatas, kas mūsu labā strādā 365 dienas gadā, gan amati, no kuriem vairāki tūkstoši šobrīd ir apdraudēti Krievijas embargo dēļ. Tāpēc Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, iesaistot Latvijas Centrālo piensaimnieku savienību, FOOD UNION, AS "Tukuma Piens," AS "Talsu Piensaimnieks, AS "Smiltenes Piens," AS "Cesvaines Piens" un PKS "Straupe" un mūs – DDB, ir aizsākusi sirsnīgu piena produktu kampaņu ar saukli: “Izvēlies vietējo gotiņu ražojumu!”.

Pērc vietējo gotiņu ražojumus! from Latvijas Labums on Vimeo.

Tā sākās ar preses konferenci un video. Arī sociālo tīklu apmeklētāji tiek aicināti pievērst šai tēmai uzmanību un izvēlēties vietējos piena produktus. Savukārt plakāti, norādes veikalos, kurus var lejuplādēt mājas lapā www.latvijaslabums.lv, un citi materiāli, kas jau tuvākajā laikā nonāks lielākajos Latvijas veikalos, palīdzēs izcelt Latvijas piena produktus un atvieglot izvēli pircējiem, lai dāvātu mūsu govīm, uzņēmumiem un zemnieku saimniecībām vēl daudzas baltas dienas.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.