Nov 10

Palīdzēsim saudzēt priekšlaikus dzimušos!

Palīdzēsim saudzēt priekšlaikus dzimušos!

Latvijā ik gadu priekšlaikus piedzimst aptuveni 1000 bērnu, kam pirmajos dzīves gados vajadzīga īpaša aprūpe un uzmanība. Tālab Bērnu Klīniskās universitātes slimnīca aicina ziedot līdzekļus, lai izveidotu īpašu aprūpes programmu "Drošais apmetnis", kas palīdzēs īpaši saudzējamajiem mazuļiem augt veseliem.

Programmas ieviešanai vajadzīgi vairāk nekā 60 tūkstoši eiro, tāpēc aicinām ikvienu palīdzēt, ziedojot pa tālruni 90006988 vai fonda mājas lapā. Priecājamies, ka arī DDB komandai bija iespēja pielikt palīdzīgu roku – tādējādi ar Maxima Latvija finansiālo atbalstu dienasgaismu ieraudzīja labdarības kampaņa, kuras TV klipu veidojām kopā ar studiju Tritone

Jau zināms, ka programma "Drošais apmetnis" ietvers priekšlaikus dzimušo bērnu veselības uzraudzību līdz divu gadu vecumam, sekojot mazuļu attīstībai, agrīni atpazīstot veselības traucējumus un laicīgi palīdzot. Tāpat programma plāno sniegt ģimenēm psiholoģisko palīdzību. Vairāk par programmu varat uzzināt šeit.

 1_vaks-01.jpg

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.