Jūl 26

#ParLabāmAttiecībām. Arī uz ceļa.

#ParLabāmAttiecībām. Arī uz ceļa.

Uz ceļa kā attiecībās – nevienam nepatīk sadursmes un ir savi nerakstītie likumi. Ar kādu no nerakstītajiem satiksmes likumiem sanācis saskarties katram, tādēļ mēs nolēmām – pienācis laiks skaidri un gaiši saprast, kuri nerakstītie likumi būtu jāievēro, bet kurus tauta uzskata par strīdīgiem. Piemēram, braukšana aplī pa ārējo joslu, laicīga pagrieziena signālu nerādīšana, pārāk lēna braukšana kreisajā joslā – šie ir tikai daži no kaitinošākajiem.

delfifoto3_490_232.png

Ar visām nerakstīto likumu ceļazīmēm vari iepazīties mūsu portfolio.

Ne vienmēr nerakstīto likumu nelietošana, nezināšana vai pārprašana noved pie avārijām, taču lielāko daļu braucēju tas pamatīgi uzvelk. Atšķirīgas izpratnes par satiksmes nerakstītajiem likumiem rada pārpratumus, kas rada stresu, kas rada neuzmanību, kas bojā attiecības uz ceļa un satiksmes kultūru. Rezultātā – sadursme ir tikai laika jautājums.

CSDD / Par Labām Attiecībām! from DDB Latvia on Vimeo.

Nobalsot par svarīgākajiem un piedalīties satiksmes nerakstīto likumu ratificēšanā var katrs – www.nerakstītie.lv. Un ne tikai ratificēšanā, bet arī apspriešanā, balsošanā par jauniem likumiem un jaunu likumu ieteikšanā.

Uz ceļa kā attiecībās – ja kas sasāpējies, vajag izrunāt. Jo tikai tā mēs varam pacelt attiecības jaunā, labākā, līmenī.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.