Aug 29

Pasaules vēsmas Čempionu brokastīs

Varbūt pamanījāt, ka piektdienas rītā Rīgā bija mazāk čempionu kā ierasts. Jā, Kalnciema ielas kvartālā atkal notika "Čempionu brokastis". Lielajai festivālu sezonai noslēdzoties, "Čempionu brokastis" šoreiz atskatījās tieši uz starptautiskajām tendencēm. Protams, caur Latvijas prizmu.

Kannu reklāmas festivālā šogad pabija arī DDB Latvija komanda, tajā skaitā biznesa direktore Nora Kirta. Festivāla laikā ir tik daudz, ko redzēt un piedzīvot, ka var pat apjukt. Nora neapjuka. Viņa apmeklēja daudz vērtīgu semināru un par savām atziņām pastāstīja arī mums. Lūk, arī daļa no Noras prezentācijasvideo, kā novērtēt patiešām izcilus darbus.

Kā nākamie uz skatuves kāpa stilīgie jaunieši no Dānijas - Kaspars Boks (Caspar Bock) un Simons Navers (Simon Naver). Pēc izskata tiešām jaunieši, bet jau ar nopietnu pieredzes un apbalvojumu bagāžu. Arī šogad Kannās DDB Copenhagen radošā komanda saņēma vairākas lauvas. Puiši ne tikai ar vārdiem, bet arī ar darbiem pastāstīja, kā ar ierobežotiem budžetiem var izcīnīt lielas uzvaras. Lūk arī video.

“Čempionu brokastis” noslēdza prestižās Webby Awards balvas ieguvējs Voldemārs Dūdums. Rokzvaigznes parasti koncertos nelabprāt dzied slavenākos hītus. Arī Dūdums šoreiz nestāstīja par “Ir zīlītēm”. Stāsts bija par viņa iecienītāko tematu phygital. Lūk, video.

Iespaidi un pasaules vēsmas nu ir uzņemtas, un čempioni dodas ierastajās gaitās. Tiekamies nākamreiz!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.