Jūl 09

Pirmais dusmu mazgātājs internetā

Pirmais dusmu mazgātājs internetā

Samsung Latvija ar interneta lietotāju palīdzību tikko finalizēja akciju, kuras mērķis bija dāvināt jaunas Samsung Eco Bubble™ veļasmašīnas bērnu centriem visā Baltijā. Šajā akcijā varēja piedalīties ikviens, palīdzot mērķi sasniegt ātrāk.

Internetā cilvēki uzvedas citādāk nekā dzīvē. Tas ir fakts. Uz ielas mēs tik reti uzrunājam svešus cilvēkus, kur nu vēl kritizējam viņus. Turpretim internetā mums nav nekādu problēmu izstāstīt jebkuram, no kā viņš ir cēlies un kam līdzinās, žēl vienīgi, ka tas bieži vien ir jādara rakstu komentāros. Prasīties prasās kāda vieta, kur cilvēki varētu nolaist tvaiku...

Tagad tāda vieta ir – Samsung Latvija sadarbībā ar DDB Latvija ir radījusi pirmo dusmu mazgātāju internetā. Tas darbojas pavisam vienkārši – raksti visu žulti, kas tevī sakrājusies, un skaties, kā tevis rakstītie burti pārtop par gaišām un pozitīvām domām. Tas ir lielisks veids, kā kaut nedaudz, bet tomēr padarīt internetu un sevi tīrāku. Visi, kas to jau izdarījuši, palīdzēja jaunās Samsung Eco Bubble veļas mašīnas ātrāk nogādāt bērnu centros visā Baltijā, taču ja tu nebiji starp viņiem, nekreņķējies – tev joprojām ir iespēja izmazgāt savas dusmas, lai nolaistu tvaiku un iztīrītu internetu no negācijām.

Aicinām veļu un dusmas mazgāt videi saudzīgi arī turpmāk!

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018