Jūl 09

Pirmais dusmu mazgātājs internetā

Pirmais dusmu mazgātājs internetā

Samsung Latvija ar interneta lietotāju palīdzību tikko finalizēja akciju, kuras mērķis bija dāvināt jaunas Samsung Eco Bubble™ veļasmašīnas bērnu centriem visā Baltijā. Šajā akcijā varēja piedalīties ikviens, palīdzot mērķi sasniegt ātrāk.

Internetā cilvēki uzvedas citādāk nekā dzīvē. Tas ir fakts. Uz ielas mēs tik reti uzrunājam svešus cilvēkus, kur nu vēl kritizējam viņus. Turpretim internetā mums nav nekādu problēmu izstāstīt jebkuram, no kā viņš ir cēlies un kam līdzinās, žēl vienīgi, ka tas bieži vien ir jādara rakstu komentāros. Prasīties prasās kāda vieta, kur cilvēki varētu nolaist tvaiku...

Tagad tāda vieta ir – Samsung Latvija sadarbībā ar DDB Latvija ir radījusi pirmo dusmu mazgātāju internetā. Tas darbojas pavisam vienkārši – raksti visu žulti, kas tevī sakrājusies, un skaties, kā tevis rakstītie burti pārtop par gaišām un pozitīvām domām. Tas ir lielisks veids, kā kaut nedaudz, bet tomēr padarīt internetu un sevi tīrāku. Visi, kas to jau izdarījuši, palīdzēja jaunās Samsung Eco Bubble veļas mašīnas ātrāk nogādāt bērnu centros visā Baltijā, taču ja tu nebiji starp viņiem, nekreņķējies – tev joprojām ir iespēja izmazgāt savas dusmas, lai nolaistu tvaiku un iztīrītu internetu no negācijām.

Aicinām veļu un dusmas mazgāt videi saudzīgi arī turpmāk!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.