Jūl 24

Pirmo reizi Latvijā – Startup zīmolu tops!

Pirmo reizi Latvijā – Startup zīmolu tops!

Pieteikšanās Latvijas pirmajam Startup zīmolu topam ir sākusies. Tas nozīmē, ka līdz 10. augustam jaunuzņēmumi, kam netrūkst nedz drosmes, nedz degsmes var aizpildīt pieteikuma anketu www.zimolutops.lv/startup un nokļūt topā starp labākajiem.

Pirmais Startup zīmolu tops ir Baltijas Mīlētāko zīmolu topa 2017 mazais brālis un tapis sadarbībā ar Accenture Latvia, Latvijas Startup asociāciju un DDB Consulting. Tā mērķis ir popularizēt jaunos un spēcīgos startup uzņēmumus – varoņus, kuriem piemīt liels eksporta potenciāls un galva pilna ar idejām, kas realizētas mūsdienīgās tehnoloģijās.

Startup zīmolu tops ļaus šķietami nemanāmajiem jaunuzņēmumiem iznākt slavas saulītē. Savukārt lielajiem un jau pieredzējušajiem tā būs lieliska iespēja atrast potenciālos sadarbības partnerus. Mēs ticam, ka, aizsākot Startup zīmolu topu, mums izdosies savienot pieredzējušos un lielos uzņēmumus ar drosmīgajiem, taču vēl ne tik lielajiem jaunuzņēmumiem. Un kopā radīt Latvijas biznesa vides brīnumus!

istabildeTekstaa_490_232.png

Zīmolu topu veidos gan
žūrija, gan tautas balsojums sadarbībā ar “Delfi”. Žūrijas sastāvā ir gan tehnoloģiju, mārketinga un biznesa vides profesionāļi, gan startup pasaulē jau pazīstamas sejas: Maksims Jegorovs (Accenture Latvia), Daniels Pavļuts (Startin.lv), Anna Andersona (Froont, Mill), Aija Perta (Rubylight), Ingmārs Pūķis (LMT), Toby Moore (Imprimatur Capital), Juris Vaskāns (Altum), Jānis Rancāns (LATBAN), Madara Ambrēna (Ekonomikas Ministrija), Andris Rubīns (DDB Latvia).

Kad tauta savu vārdu būs teikusi un žūrija tāpat, 28. septembrī, gadskārtējā Baltijas Mīlētāko zīmolu topa pasākumā, tiks paziņoti Latvijā pirmā Startup zīmolu topa līderi – labākie no labākajiem, kam visa gada garumā būs tas gods sevi saukt par Latvijas mīlētākajiem jaunuzņēmumiem.

Mīlētāko zīmolu tops tiek veidots jau kopš 2004. gada un kalpo kā svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes atspoguļošanā. Gadu no gada Baltijas Mīlētāko Zīmolu topā tiek ieviesti jauninājumi – 2016. gadā tas bija Latvijas Zaļāko zīmolu tops, šogad – Startup zīmolu tops.

Šeit neliels ieskats Startup Zīmolu Topa atklāšanas pasākumā!  

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.