Nov 14

Prestižā European Excellence Awards 2012 finālā DDB un Nords Porter Novelli

Prestižā European Excellence Awards 2012 finālā DDB un Nords Porter Novelli

Šonedēļ saņēmām patīkamas ziņas no Eiropas - DDB un Nords Porter Novelli radītā Ventspils pilsētas tēla kampaņa Valsts valstī ir iekļuvusi prestižajā European Excellence Awards 2012 finālā Launch kategorijā kopā ar tādu kompāniju īstenotajām kampaņām kā „Marks & Spencer”, „Samsung Electronics”, „Sony Ericsson” un Bornmutas (Lielbritānija).Konkurence šajā konkursā vienmēr ir bijusi visaugstākajā līmenī, un šis gads nav izņēmums. Ar visiem finālistiem varat iepazīties šeit

"European Excellence Awards" pirmo reizi tika rīkots 2007.gadā. Šogad konkursa žūrijā piedalās 30 komunikācijas speciālisti no dažādām Eiropas valstīm. Uzvarētāju paziņošana notiks 6. decembrī Londonā.

Kampaņa Valsts valstī šogad jau ir ieguvusi vairākus nozīmīgus apbalvojumus. Septītajā radošās izcilības festivālā "ADwards" Ventspils venti uzvarēja tautas balsojumā, saņēma Gold ordeni Integrēto kampaņu kategorijā un festivāla Grand Prix. 13. Starptautiskajā Reklāmas festivālā "Golden Hammer" kampaņa saņēma "Zelta Āmuru" kategorijā "Advertising Campaigns" un "Sudraba Āmuru""PR" kategorijā. Savukārt 13. Starptautiskajā Kijevas reklāmas festivālā šī kampaņa saņēma "Sabiedrisko attiecību projektu" kategorijas "Mārketinga sabiedriskās attiecības" sudraba apbalvojumu.

Kā saka Ventspils pusē — ja ventus nekrāsi, pie labumiem netiks.

Turam īkšķus un gaidām rezultātus!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.