Apr 02

Radīta virtuāla metropole, kas piesaista studentu uzmanību

Radīta virtuāla metropole, kas piesaista studentu uzmanību

"Situācijā, kad Baltijas un Austrumeiropas reģionu studenti nereti apsver mācības Amsterdamā, Londonā, Ņujorkā un pat Hongkongā, ir būtiski mūsdienīgā veidā parādīt, ka viena no vadošajām Eiropas biznesa augstskolām ir tepat Rīgā," norāda Rīgas Ekonomikas augstskolas rektors Anders Paalzow. 

Ja mēs nevaram konkurēt ar lielajām metropolēm, mums jārada sava. Tāda, kas apvieno visu metropoļu spēku. Ar šādu ambīciju Rīgas Ekonomikas augstskola kopā ar DDB un Cube radīja inovatīvu komunikācijas platformu, kura prezentē augstskolu kā lielo iespēju zemi.

"Līdzīgi pasaules lielpilsētām, SSE Riga ir vieta, kur cilvēks var ierasties bez pieredzes vai zināšanām, bet skaidriem nākotnes mērķiem. Un izmantojot daudzās pieejamās iespējas, iegūt priekšnoteikumus, lai savus mērķus nākotnē realizētu," stāsta Kristaps Siliņš, kampaņas stratēģiskais plānotājs. 

Stilizētai skolas jūgendstila ēkai, kas atrodas centrā, apkārt izvietoti septiņi rajoni. Augstskolas studentu asociācija reprezentē ASV Balto namu. Studentu veidotā akciju tirgus simulāciju spēle „Investment Game” atspoguļota ar vizuālu atsauci uz Londonas finanšu centru. Ikgadējie sporta pasākumi atspoguļoti olimpiskā stadiona veidolā, uzņēmējdarbības centrs - Silīcija ielejas izskatā. Starptautiski veiksmīgais SSE Riga debašu kluba biedri uzstājas virtuālajā debašu arēnā, savukārt vairākas kultūras organizācijas atrodas Senās Romas Kolizeja drupās. Starptautiskās absolventu karjeras var izzināt, apmeklējot pilsētas lidostas ēku. 

Kopš SSE Riga metropole ir atvērta apmeklētājiem katrs trešais jau pieteicies studijām un teju 6 tūkstoši to novērtējuši atzinīgi. Metropolē iespējams izņemt arī virtuālo pilsoņa pasi, ar ko dalīties sociālajos tīklos, tādējādi popularizējot inovatīvo platformu.

Ja arī tevi pārliecina metropoles piedāvātās iespējas, vēl ir nedēļa, lai pieteiktos studijām.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.