Dec 10

Renārs Liepiņš kļuvis par DDB Hub radošo direktoru

Renārs Liepiņš kļuvis par DDB Hub radošo direktoru

Var nopirkt tomātu lielveikalā. Bet var arī izaudzēt to pats. Protams, ka mājās izaudzēts ir daudz gardāks un veselīgāks. Ar lepnumu un dziļu muguras saliekšanu prezentējam Jums jauno DDB Hub radošo direktoru Renāru Liepiņu. Un, ja Jums liekas, ka mēs savus darbiniekus salīdzinām ar tomātiem, tad Jums ir pilnīga taisnība. Tā ģimenē dara un neviens neapvainojas.

Renārs DDB komandā ir gandrīz no savas pirmās dienas insdustrijā. Strādājis ar LMT, Balta, Statoil, VW, Dinamo Rīga un citiem DDB klientiem. Arī balvu plaukts Renāram pa šiem gadiem sakrājies viens no smagākajiem Latvijā – Kannu Bronzas lauva pašā centrā un Adwards “Grand Prix” ordenis par kampaņu “Velofenders” turpat blakus. 

Sešu gadu laikā Renārs ir paspējis aizbraukt arī līdz Kalifornijai, kur radošajā aģentūrā Mistress Creative strādājis ar Hot Wheels, Hampton Hotels, Jägermeister un NOS Energy, kļūstot par, iespējams, vienīgo latvieti, kura sastrādātais nokļuvis uz vides reklāmām Ņujorkas centrā un vismaz 20 citās ASV lielpilsētās. Un arī atgriezties mājās paspējis. Vēl digitālāks un labāks, kā aizbrauca. 

“Protams, pasaule digitalizējas. Tie, kas tajā orientējas, ir lieli ieguvēji. Taču nedrīkst ne mirkli aizmirst, ka aiz katra gadžeta vai risinājuma stāv dzīvs cilvēks, kam tas ir jāsaprot un jālieto. Manuprāt, būtiskākais ir saglabāt cilvēcību un foršu vieglumu visā, ko mēs saucam par digital,” atzīst Renārs.

Novēlam Renāram labu saturu arī turpmāk!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.