Jūn 26

Revolucionāra pieeja - sociālā diēta

Revolucionāra pieeja - sociālā diēta

Laiki mainās, valdības mainās, profesijas mainās, bet ir tēmas, kas būs aktuālas vienmēr. Viena no tām - kā notievēt jeb tēma par diētu.

Ja var būt Olbaltumvielu diēta, Plakanā vēdera diēta, Svaigēdāju diēta, Rīsu diēta, tad kāpēc lai nebūtu Sociālā diēta?! Tā ir revolucionāra diēta tievēt gribētāju pasaulē ar izcili vienkāršu metodi - atsakies no pārmērībām un topi skaists! Un atlikušo dod tiem, kam trūkst. Ar šādu mūsdienu sabiedrībā aktuālu ziņu Latviešu Samariešu apvienība sadarbībā ar DDB Latvija projekta "Paēdušai Latvijai" ievaros radījusi kampaņu "Sociālā diēta - 7 kg dienā!"  

Provokatīvās kampaņas mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību tam, ka ēdam par daudz un pēc tam cīnāmies ar liekajiem kilogramiem, ieturot diētas vai svīstot sporta zālē. Tā vietā mēs varētu ziedot un atbalstīt trūkumā nonākušās ģimenes. Fokusēt uzmanību nevis uz sevi, bet citiem, jo tikai palīdzot citiem, mēs paši varam kļūt labāki un Sociālās diētas gadījumā arī slaidāki!

Pārtikas banka Paēdušai Latvijai jau 4 gadus vāc ziedojumus pārtikas pakām trūkumā nonākušām ģimenēm. Palīdzība galvenokārt domāta centīgām ģimenēm ar bērniem ar zemiem ienākumiem, kurām nav piešķirts trūcīgās vai maznodrošinātās statuss. Vienas pārtikas pakas izmaksas nepārsniedz 8 eiro.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.