Okt 01

Rīga piesaka sevi kā skriešanas galvaspilsētu

Rīga piesaka sevi kā skriešanas galvaspilsētu

Jaunākais īsfilmu sērijas "Rīga rīdzinieka acīm" jeb "Insider's Guide in Riga" klips ir klāt! Tajā esam izcēluši rīdzinieku iemīļoto skriešanu un vienu no Latvijas nozīmīgākajiem sporta notikumiem – "Rimi Rīgas maratonu", kas vienīgais ir ieguvis Zelta maratona titulu visā Ziemeļeiropas reģionā.

Jaunais klips jau ir pamatīgi ieskrējies un pirmajās dienās pēc publicēšanas guvis milzīgu atsaucību – to noskatījušies 120 tūkstoši sociālā tīkla "Facebook" lietotāju visā pasaulē. Videoklipu tāpat kā visu sēriju "Insider's Guide in Riga" esam izveidojuši sadarbībā ar Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju un režisoru Jāni Nordu. 

Īsfilmu sērija "Insider's Guide in Riga" atklāj tūristiem Rīgu, izmantojot humora piepildītus stāstus un skatoties uz pilsētu ar rīdzinieku acīm. Jaunākajā sērija gan ir mazliet citādāka, jo Rīgu nu jau apbrīno reportieris no "Pasaules ziņām". Iepriekšējās īsfilmās ar savu skatījumu uz Rīgu dalījās bokseris Mairis Briedis, tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko, ballītes mīloša fizikas skolotāja, putnu vērotāja, moderns mācītājs un citi kolorīti varoņi. 

Īsfilmu sērija "Insider's Guide in Riga" ir izpelnījusies starptautisku atzinību un virkni apbalvojumu. Tā šogad izcīnīja arī sudraba medaļu prestižajā Ņujorkas Filmu festivālā un šobrīd ieņem pirmo vietu Starptautiskās Tūrisma filmu festivāla komitejas (International Committee of Tourism Film Festivals (CIFFT)) konkursa kopvērtējumā.

2017. un 2018. gada tūristu pieauguma dati apliecina, ka šī kampaņa bijusi viena no visveiksmīgākajām Rīgas tūrisma mārketinga vēsturē – Latvijā bijis straujākais pieaugums starp Eiropas Savienības valstīm nakšņošanas skaitā viesnīcās un citās tūristu mītnēs pēdējo 25 gadu laikā! Tāpēc varam būt droši, ka jauni viesi sagaidāmi gan Rīgai, gan mūsu zelta maratonam!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.