Nov 13

Rīgai ir labākais tūrisma video pasaulē

Rīgai ir labākais tūrisma video pasaulē

Live Rīga īsfilmu sērija “Rīga rīdzinieka acīm” jeb “Insider’s guide to Riga” Austrijas galvaspilsētā Vīnē 500 tūrisma īsfilmu konkurencē saņēmusi visaugstāko atzinību – pasaules labākās tūrisma filmas apbalvojumu GRAND PRIX CIFFT 2019.

Gada labākās pasaules tūrisma filmas tituls tika noteikts pēc gada garumā iegūto vietu un attiecīgi punktu skaita katrā no Starptautiskās Tūrisma filmu festivālu komitejas festivāliem. Kopumā “Insider’s guide to Riga” īsfilmu sērija šogad izcīnījusi apbalvojumus 10 festivālos, no kurām četri ir Grand Prix, četras zelta godalgas, divas sudraba un viena bronzas.

Īsfilmu sēriju esam veidojuši sadarbībā ar  Rīgas Tūrisma Attīstības Biroju un režisoru Jāni Nordu.  Īsfilmās ar savu neparasto skatījumu uz Rīgu dalās dažādi kolorīti varoņi un mūsu sporta zvaigznes: bokseris Mairis Briedis, tenisa zvaigzne Aļona Ostapenko, ballītes mīloša fizikas skolotāja, putnu vērotāja, moderns mācītājs, kulturāls taksists, sieviešu dzīvesstila blogeris, brīvdomātājs seniors un aizrautīgs kapteinis. Savukārt jaunākajā sērijā Runner’s guide to Riga esam izcēluši rīdzinieku tik iemīļoto skriešanu un Rimi Rīgas maratonu.

Youtube un Facebook kopumā visus sērijas klipus noskatījušies jau gandrīz 8 miljoni cilvēku visā pasaulē. Par sērijas veiksmi liecina arī 2017. un 2018. gada tūrisma dati – Latvijā bijis straujākais pieaugums starp Eiropas Savienības valstīm nakšņošanas skaitā viesnīcās un citās tūristu mītnēs pēdējo 25 gadu laikā.

Jaunais tituls un īsfilmu sērija turpina vairot Rīgas labo slavu, tāpēc esam droši – arī turpmāk sagaidīsim lielu tūristu interesi!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.