Okt 21

Rīgas laika festivāls – visiem, kuri domā

Rīgas laika festivāls –  visiem, kuri domā

Vai pazīstat Rīgas Laika festivāla seju? Starp citu, viņš nāk no DDB Latvija. Nudien! Ne gluži kolēģis, bet tuvs radinieks ikvienam no mums. Kāds, kurš nekautrējas atgādināt, ka, neraugoties uz tādiem trūkumiem kā ļoti plāns apmatojums un astes neesamība, cilvēkam tomēr ir kāda būtiska priekšrocība – spēja domāt! Jautājums tikai, cik bieži mēs to izmantojam?

Tālab mūsu draugi un domubiedri no žurnāla Rīgas Laiks, svinot izdevuma 20. dzimšanas dienu, ir sarīkojuši lielisku festivālu, kura ideoloģiskais mērķis, kā sacīja izdevējs Arnis Rītups, ir panākt, ka Rīga ir vieta, kur cilvēki domā.

Uz pasākumu ir uzaicināti visdažādākie cilvēki, kurus Rīgas Laiks uzskata par interesantiem. Notiks izstādes, koncerti, teātra izrādes, filmas un tikšanās ar Rīgas Laika autoriem un veidotājiem, kā arī intelektuālas diskusijas. Vārdu sakot, tā ir vēl nebijusi iespēja Rīgā sastapt no tiesas neparastas personības.

Gaidāmais festivāls, kura vizuālās identitātes un video veidošanā piedalījusies arī DDB radošā komanda, jau ir izpelnījies plašu mediju uzmanību. Lai uzzinātu vairāk, varat iepazīties ar festivāla programmu,  tam veltīto LTV Kultūras ziņu sižetu un publikācijām: LETA, Kultūras Diena, Delfi, Easyget, LocyNews.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.