Sep 30

Sākusies Baltijas zīmolu nedēļa

Sākusies Baltijas zīmolu nedēļa

Šonedēļ Rīgā ieradīsies mārketinga profesionāļi un uzņēmu pārstāvji no visas Baltijas, lai piedalītos pirmajā "Baltijas Zīmolu forumā” un "Baltijas Zīmolu topa” apbalvošanas ceremonijā. Visas nedēļas garumā medijos tiks aktualizētas jaunākās tendences zīmolu veidošanā un mārketingā.

"Baltijas Zīmolu forums 2019” notiks Rīgā 3. oktobrī no plkst. 12.30 visas dienas garumā jaunajā kultūras un izklaides centrā "Hanzas Perons”.  Forumā piedalīsies arī starptautiski atzītas mārketinga zvaigznes – Less Binets un Malkolms Devojs.

BBF19_slaidi_L_GN.jpg

Less Binets, starptautiski atzītais stratēģis no reklāmas aģentūras "adam&eveDDB" un vairāku mārketinga grāmatu autors, runās par ilgtspējīgu zīmolu veidošanu un to, kādu lomu tajā spēlē emocijas, slava un radošums. Savukārt Malkolms Devojs, aģentūras "PHD EMEA" mediju stratēģis, stāstīs par izplatītākajiem mārketinga instrumentiem un mediju stratēģiju, kādu savā straujajā izaugsmē izmanto pasaules drosmīgākie un veiksmīgākie zīmoli.

BBF19_slaidi_L-1.jpg

Forumā varēs dzirdēt ne tikai Lielbritānijas ekspertu pieredzi, bet apmeklēt arī vairākās paneļdiskusijas, kurās piedalīsies gan Baltijas, gan pasaules mērogā atzīti nozares eksperti. Svarīgākās paneļdiskusiju tēmas: zīmolu loma patērētāju ieradumu veidošanā, jaunuzņēmumu sinerģija ar lielajām kompānijām, kā arī uz biznesa rezultātiem orientētā mārketinga jeb Performance Marketing nozīme zīmolu komunikācijā.

Foruma noslēgumā notiks "Baltijas Zīmolu topa 2019” apbalvošanas ceremonija. Zīmoli tiks apbalvoti astoņās kategorijās, tajā skaitā – Mīlētākais zīmols, Zaļākais zīmols, Cilvēcīgākais zīmols, Labākais Baltijas startup uzņēmums u. c. Baltijas zīmolu pasaulē šis ir īpaši gaidīts notikums, jo uzņēmumi vēlas uzzināt, kā sabiedrība būs novērtējusi tieši viņu veidoto zīmolu. "Baltijas Zīmolu topa 2019” ceremonijā tiks apbalvoti arī Baltijas ietekmīgākie Instagaram influenceri.

Svinot 15 gadus kopš "Mīlētāko zīmolu topa” pirmsākumiem, šogad pirmo reizi tops tiek veidots visas Baltijas mērogā, kā arī pirmo reizi tiek organizēts “Baltijas Zīmolu forums 2019”. Pēc “Baltijas Zīmolu topa" apbalvošanas ceremonijas topi visās kategorijās tiks publicēti balticbrands.eu. Ar foruma pilnu programmu iespējams iepazīties www.balticbrandforum.com.

Foruma un topa īstenošanā un atbalstā piedalījušies tādi industrijā zināmi uzņēmumi kā "DDB Latvia", "Kapitāls Networks", "Accenture", "Delfi", "OMD", "Httpool", "RAIT", "Latvijas Zaļais punkts", "Modash", "Latvijas balzams“ un "Rimi”. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.