Dec 15

Skaties ceļam acīs

Skaties ceļam acīs

Nav viegli pārliecināt cilvēkus, ka telefona lietošana pie stūres ir ļoti bīstama. Daudzi uzskata, ka apvienot īsziņu rakstīšanu ar braukšanu ir tik pat viegli kā vienlaikus pastaigāties un košļāt gumiju. Tomēr mūsu acis nespēj strādāt vairākuzdevumu režīmā – tās ir vai nu uz ceļa vai ekrāna.

75% autovadītāju Latvijā atzīst, ka reizēm lieto mobilo tālruni pie auto stūres, bet 20% to dara bieži. Lai mudinātu cilvēkus aizdomāties, DDB ir radījuši jauno CSDD kampaņu, kas izmanto vienkāršu, bet spēcīgu analoģiju par skatīšanos acīs savam sarunu biedram. Ja cilvēki vēl piedod šādu ne pārāk pieklājīgu uzvedību, tad ceļš nav gatavs diskutēt. Tas bliež bez žēlastības.

Par to vari pārliecināties, noskatoties kampaņas video, kura spēks nebūtu tik liels bez režisora Roberta Kuļenko, operatora Jāņa Eglīša un Film Angels Studio prasmīgās komandas.

CSDD / Skaties ceļam acīs! from DDB Latvia on Vimeo.

Asāku izjūtu cienītājiem ir iespēja arī virtuālās realitātes vidē pārliecināties, kas notiek, ja kaut uz mirkli novērs skatienu no ceļa. Kampaņas laikā virtuālās realitātes stendi ir pieejami vairākos LMT klientu centros un ERGO filiālēs, kā arī CSDD nodaļās.

Atliek tikai mums pašiem sev un citiem novēlēt #skatiesceļamacīs.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.