Mai 16

Skeptiķi vai dziedātāji - kas mēs esam Eiropā?

Skeptiķi vai dziedātāji - kas mēs esam Eiropā?

Latvija ir daļa no Eiropas, par to neviens vairs nešaubās. Tomēr pētījumi rāda, ka esam viena no valstīm, kuras iedzīvotāji ir visvairāk neapmierināti ar dalību Eiropas Savienībā.Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā uzdevumā meklējām neapmierinātības saknes un atklājām, ka neesam tikuši skaidrībā paši ar savu identitāti. Lai noskaidrotu, kas tieši mēs esam Eiropā, izveidojām balsošanas platformu draugiem.lv/esmaja. Šobrīd visvairāk balsu ir atziņai, ka esam Eiropas skanīgā balss. Neatkarīgi no balsošanas rezultātiem, ir redzams, ka mums ir nepieciešama saruna par to, kas mēs esam. Jau šobrīd tajā piedalījušies vairāk nekā 50 tūkstoši cilvēku. Vienlaikus tā ir arī atklāta, mītus kliedējoša saruna par mūsu un Eiropas attiecību praktisko pusi — par finansiālo atbalstu, ko saņemam, par iespējām mācīties un strādāt Eiropas Savienības valstīs.

Turpinājumā ar TV klipu un raidījumu palīdzību kampaņā iesaistīsies izcilas Latvijas personības ar darba un dzīves pieredzi ārpus Latvijas, kā arī cilvēki no citām Eiropas zemēm, kuri izvēlējušies Latviju kā zemi, kur īstenot savas ieceres. Aicinām arī jūs ienāktdraugiem.lv/esmaja un nobalsot par to, kas mēs esam Eiropā!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.