Apr 02

Šogad Nordea Rīgas maratonā skrienam ar dziesmu

Šogad Nordea Rīgas maratonā skrienam ar dziesmu

Mēs protam sarīkot Dziesmu svētkus. Mēs protam sarīkot Dziesmu un deju svētkus. Kāpēc gan lai mēs nevarētu sarīkot Dziesmu un skriešanas svētkus?! Vēl jo vairāk, ja šogad Nordea Rīgas maratons ir Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas notikums, kurā svinīgi iekļauts Brīvības ielas kultūras kilometrs. Tāpēc šī gada maratona komunikācijā skriešana un dziesma skrien roku rokā.

Sadarbībā ar grupas PER solistu Ralfu Eilandu esam radījuši skanīgu video, savukārt plakātos savienojām skrējējiem pazīstamo skrejceliņu ar dziedātājiem pazīstamajām nošu līnijām, un preses reklāmā centāmies izskriet "Bēdu manu lielu bēdu", lai par to vairs nav jābēdājas.

Šī gada lielais jaunums - Nordea Rīgas maratona aplikācija Cube izpildījumā. Lejuplādējama jau tagad ar papildinājumiem aprīļa vidū. Aplikācijā noderīgu informāciju atradīs gan skrējēji, gan atbalstītāji.

Bet ar to viss vēl nebeidzas. Sadarbībā ar radio Pieci pavisam drīz tiks izveidota maratona playliste. Tādēļ visi, kuri skrien, sekojiet līdz jaunumiem un lai skanīgs skrējiens.

Arī pati maratona diena solās būt ļoti īpaša. Tas noteikti būs dziedošākais maratons vēsturē. Ja ne pasaulē, tad Latvijā noteikti.

Tiekamies 18. maijā trasē!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.