Sep 28

Spēka dienas jaunais rekords - nepilnas 100 000 pievilkšanās reizes

Spēka dienas jaunais rekords - nepilnas 100 000 pievilkšanās reizes

Ko tik cilvēks nevar izdarīt, ja vien viņam ir spēks?! Ko tik Latvija nevar izdarīt, ja vien tai ir spēcīgi cilvēki?! Un ir! To pierādīja šī gada Spēka dienas rezultāti, kas par vairākiem tūkstošiem pārspēja pagājušā gada rekordus. Šogad Spēka dienā 80 spēka punktos visā Latvijā pievilkās 9551 dalībnieks, un visu dalībnieku kopējais rezultāts bija 94 438 pievilkšanās reizes. Dalībnieku skaita ziņā šis ir otrais lielākais sporta pasākums aiz Lattelecom Rīgas maratona.

Latvijas Dzelzceļam sadarbojoties ar Latvijas ielu vingrotāju biedrību un partneriem DDB, Nords Porter Novelli, NECom un citiem, Spēka diena tika veidota kā sportisks un vienlaikus ģimenisks pasākums, kurā cilvēki var pārbaudīt savu pašreizējo spēku. Jo spēks jau nav nemainīgs lielums - tas ir dienu no dienas jāattīsta. Un spēks mums nepieciešams ikdienā. Par to arī veidojām Spēka dienas komunikāciju un jauno Spēka dienas mājas lapu.

Uz Spēka dienu atnāca un pievilkās ģimenes ar bērniem, visa Latvijas bobsleja izlase un vesela bērnudārza grupiņa Rēzeknē, dāmas augstpapēžu kurpēs, arī sirmgalvji, kuri pievilkšanās reižu ziņā pārspēja ne vienu vien trenētu jaunieti. Cieņu izraisīja dalībnieki ratiņkrēslos vai ar lauztu kāju, kas tomēr neliedza viņiem piedalīties Spēka dienā un pievilkties. 

1_490x327.jpg2_490x327.jpg

Par šī gada Spēka dienas vēstnešiem kļuva Lauris Dzelzītis, Samanta Tīna un Jānis Traubergs, kuri pierādīja, ka mēneša laikā var savu spēku ievērojami attīstīt.

Šogad visstiprākais krampis bija puisim no Bauskas, kurš varēja pievilkties 80 reizes. Dāmu konkurencē uzvarēja meitene no Rīgas, pievelkoties 45 reizes. Taču sacensība jau nenotika tikai starp vīriešiem un sievietēm. Sacentās arī pilsētas pret pilsētu.

To, kura pilsēta uzvarēja dalībnieku skaita ziņā vai pievilkšanās reižu ziņā, varat aplūkot mājas lapā. Savukārt bildes no pasākuma aplūkojamas šeit.

Spēka diena ir Latvijas dzelzceļa un Latvijas ielu vingrotāju biedrības aizsākta tradīcija, kas nu jau iedibināta visā pasaulē. Šogad jau otro gadu pēc kārtas Spēka dienā bez Latvijas iedzīvotājiem pievilkās vēl 70 valstu iedzīvotāji 26 719 dalībnieku sastāvā, kopā 341 Spēka punktā pievelkoties 375 372 reizes. Detalizētus Pasaules Spēka dienas rezultātus pa valstīm var aplūkot šeit. Skaidrs ir viens - esam ceļā uz pasaules rekordu!

Šī gada Spēka diena visnotaļ pierādīja, ka mums, Latvijai, ir spēks, kuru, neapšaubāmi, varam attīstīt un vairot! Tiekamies jau nākamgad piektajā Spēka dienā un domājam par savu spēku ikdienā, kur tas visvairāk mums nepieciešams!

3_490x327.jpg

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.