Dec 14

Spriedzes pilnās gada pēdējās Čempionu brokastis #22

Spriedzes pilnās gada pēdējās Čempionu brokastis #22

Katram jēdzienam tāpat kā simbolam ir divas puses - pozitīvā un negatīvā. Arī spriedzei. No vienas puses spriedze rada sakāpinātas emocijas un stresu, kā tas bija pēc terora aktiem Parīzē. No otras - spriedze ir absolūti nepieciešama jaunos izaicinājumos un sasniegumos. Arī mārketingā.

Spriedzes tēmu par šī un nākamā gada notikumiem pasaules ģeopolitiskajā, kara un bēgļu kontekstā aizsāka LU asociētais profesors Daunis Auers. Viņš atklāja pārsteidzošus faktus par to, ka patiesībā konfliktu skaits pasaulē pēdējos 25 gados tikai sarūk, tajā pašā laikā Latvija mainīsies, kļūstot militarizētāka.

Savukārt DDB stratēģiskā plānotāja Tatjana Baranovska mūs cienāja ar pilnīgi cita veida spriedzi - spriedzi mārketingā un cilvēkos. Tās ir pretrunas, kad gribam attiecības, bet baidāmies riskēt vai vēlamies, lai mūs mīl, bet vienlaikus gribam runāt tikai par sevi.

Saldajā ēdienā cēlām priekšā Drive eO projektu direktora Kristapa Dambja pieredzi un izaicinājumus, radot pasaulē ātrāko elektrisko automobili, ar kuru var uzbraukt Varenajā kalnā 4300 m virs jūras līmeņa un iegūt pirmo vietu pasaulē, izgriežot pogas tādiem auto grandiem kā Toyotai un Mitsubishi.

Pozitīvās Spriedzes pilnu nākamo gadu un tiekamies 23. Čempionu brokastīs 2016. gadā!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.