Sep 25

SSE absolventi kļuvuši par aktīvākajiem ziedotājiem Eiropā

Jau rakstījām par unikālo, ar DDB atbalstu tapušo ziedošanas platformuhttp://donate.alumni.lv, kurā Stokholmas ekonomikas augstskolas absolventi un citi interesenti tika aicināti uz pozitīvu ziedošanas sacensību - katrs saņemtais ziedojums tika vizualizēts, publiski attēlojot relatīvos ziedojumu apjomu sadali pa absolvēšanas gadiem, valstīm un individuāliem ziedotājiem.

Platformas radītāju mērķis bija palielināt ziedojošo absolventu skaitu no 11% līdz 25%. Kampaņas laikā izdevās uzrunāt 33% bijušo SSE studentu, kas ir visu laiku labākais SSE Riga rezultāts un šobrīd arī labākais rezultāts Eiropā, detalizēts izklāsts šeit. Kopumā tika saziedoti 92 000 EUR, kas tiks izlietoti, piešķirot studentiem stipendijas un atbalstot auditorijas renovāciju. Jāpiezīmē, ka stipendijas tiek piešķirtas tiem SSE studentiem, kuru ģimenēm ir finansiālas grūtības, nevis tiem, kuriem ir izcilākās atzīmes.

Ziedošana ir būtiska, jo prestižākās pasaules augstskolas tiek vērtētas pēc tā, cik aktīvi atbalstītāji ir absolventi. Tas ir uzticams rādītājs, kas parāda absolventu novērtējumu par saņemto izglītību.

Ar šo unikālo platformu un pozitīvo sacensību ir izdevies pārspēt prestižāko Eiropas augstskolu absolventu aktivitātes rādītājus, kas ir labs signāls studentiem - augstvērtīgu izglītību var saņemt tepat Latvijā neatkarīgi no finansiālajiem apstākļiem. Nākamgad esam apņēmības pilni pārspēt prestižo Stenfordu, kas uzskatāma par labāko ziedojumu piesaistītāju pasaulē, piesaistot vairāk nekā 41% ziedotāju un līdz 2014. gadam gribam palielināt ziedojošo absolventu skaitu līdz pat 50%.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.