Jūl 09

SSE Riga absolventi izaicina pasaules prestižākās augstskolas

SSE Riga absolventi izaicina pasaules prestižākās augstskolas

SSE Riga absolventu ziedošanas platforma http://donate.alumni.lv  turpina sacensību ar pasaules prestižākajām augstskolām, kopā ar DDB uzsākot jaunu kampaņu "Let’s Rock". Pagājušajā gada veiksmīgās kampaņas mērķis bija pārspēt Stenfordas Universitāti, bet šogad paredzēts izaicināt veselas septiņas pasaules prestižākās augstskolas – Dublinas Universitāti, Ņujorkas Universitāti, Kalifornijas Universitāti (Bērklija), Virdžīnijas Universitāti, Stenforda Universitāti, Hārvarda Universitāti, Jēlas Universitāti.

Kampaņas galvenais varonis ir akmens tēls Hardy Rock – SSE Riga jaunais talismans, kas nu ir pametis augstskolas sienas, lai uzveiktu citu augstskolu talismanus. Pirmā cīņa jau ir galā, Hardy Rock ir uzveicis Dublinas Universitāti, kuras absolventu iesaiste sasniedz 5%. Nākamā būs Ņujorkas Universitāte ar 9%. Vairāk par Hardy Rock panākumiem varat uzzināt, sekojot viņamFacebook.

Jāpiebilst, ka pagājušajā gada DDB Latvija veidotā kampaņa Let’s Beat Stanford ne vien palīdzēja sasniegt rekordaugstu absolventu iesaisti, bet arī plūca laurus dažādos reklāmas un efektivitātes festivālos, kļūstot par vienu no DDB apbalvotākajām kampaņām.   

Iesaistīties cīņā par citu augstskolu talismanu uzveikšanu var ikviens, apmeklējot ziedošanas platformu un ziedojot. Lai uzvar labākie!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.