Nov 14

SSE Riga absolventu saziedotās stipendijas šogad saņēmuši 27 studenti

Sestdien, 10. novembrī tika pasniegtas ar ziedošanas platformas http://donate.alumni.lvpalīdzību saziedotās stipendijas, par kurām studenti pauda patiesu prieku.

Ar šo unikālo platformu un pozitīvo ziedojumu sacensību ir izdevies pārspēt prestižāko Eiropas augstskolu absolventu aktivitātes rādītājus. Projekta efektivitāti šogad pierādījis arī Password2012 konkurss, kurā inovatīvā SSE Riga Alumni ziedošanas platforma ieguva ne tikai labāko apbalvojumu sociālo kampaņu kategorijā, bet arī Grand Prix!

Šī gada augustā jau ziņojām, ka, pateicoties DDB komandai un Stokholmas ekonomikas augstskolas absolventam Raimondam Kulbergam, izveidota pasaulē unikāla ziedošanas platforma. Tās mērķis bija vākt ziedojumus augstākās izglītības attīstībai un izvērst pozitīvu sacensību starp augstskolu absolventiem, publiski attēlojot relatīvo ziedojumu apjomu sadali pa absolvēšanas gadiem, valstīm un individuālajiem ziedotājiem.

Kampaņas laikā izdevās uzrunāt 33% bijušo SSE studentu, kas izrādījās labākais rezultāts Eiropā. Kopumā tika saziedoti 92 000 EUR. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.