Jūn 05

SSE Rīga absolventu ziedošanas platforma iegūst Zeltu Kijevā

SSE Rīga absolventu ziedošanas platforma iegūst Zeltu Kijevā

Ar prieku ziņojam, ka DDB un SSE Riga absolventu asociācijas kopīgi veidotā SSE RigaLet’s Beat Stanford kampaņa turpina plūkt laurus festivālos, iegūstot ZELTU Digitālo mediju risinājumu kategorijā 14. Starptautiskajā Kijevas reklāmas festivālā.

Ziedošanas platforma jau ir ieguvusi Zelta ordeni Integrēto kampaņu kategorijā pašmājuADwards festivālā, Zelta apbalvojumu Sociālo kampaņu kategorijā un Grand Prix –Password 2012, kā arī iekļuvusi Eiropas prestižā efektivitātes konkursa MIXX Awards Europe 2013 finālā Barselonā Eksperimentālo un inovatīvo kampaņu kategorijā.

Jau rakstījām par šo unikālo platformu http://donate.alumni.lv, ar kuras palīdzību SSE Riga ir izdevies pārspēt prestižāko Eiropas augstskolu absolventu aktivitātes rādītājus, aicinot absolventus uz pozitīvu ziedošanas sacensību.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.