Okt 04

Starmetis izgaismo labāko īsfilmu

Starmetis izgaismo labāko īsfilmu

Latvija ir kļuvusi par trīs īsfilmām bagātāka! Ar īstu sarkanā paklāja ceremoniju vasaras beigās kinoteātrī "Cinamon" noslēdzās pirmais īsfilmu festivāls "Starmetis". Tā radītāji un īstenotāji - t/p Alfa sadarbībā ar DDB Latvija - sumināja trīs labākās īsfilmas, kuru autori, Latvijas jaunie kino talanti, pieteica sevi kā potenciālus kandidātus uz nopietnu kino balvu saņemšanu nākotnē.

No 49 scenāriju pieteikumiem uzvaras laurus "Starmetī" plūca jaunā režisore Madara Didrihsone, kura par savu lolojumu - īsfilmu "Dezinsektors" - saņēma Grand Prix titulu un t/p Alfa atbalstu nokļūšanai starptautiska mēroga īsfilmu kinofestivālos. Trīs finālistu darbus varēja noskatīties gan kinoteātrī "Cinamon", gan arī Kanālā 2.

T/p Alfa vadītājs Zigmunds Vīķis par rezultātu ir gandarīts un atzīst, ka, vērojot dalībnieku degsmi un profesionalitātes līmeni, ir skaidrs, ka festivāls notiks arī nākamgad.  Arī mēs, DDB Latvija, priecājamies, ka latviešu kino ir kļuvis par trim izcilām  īsfilmām bagātāks!

Labāko īsfilmu treileri apskatāmi www.starmetis.lv.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.