Nov 13

Statoil un DDB spēlējas ar degvielu

Statoil un DDB spēlējas ar degvielu

Jau divas nedēļas sociālajos tīklos Facebook un Draugiem.lv pieejama aizraujoša Statoil miles PLUS degvielas spēle, ko radījis Statoil sadarbībā ar DDB. Spēle radīta kampaņas Tavs auto teicamā formā ietvaros ar mērķi saistošā veidā atgādināt par miles PLUS degvielas priekšrocībām. Ļaujot spēlētājiem likt lietā savu veiklību un tikt galā ar trim nebūt ne vienkāršiem uzdevumiem, tiek uzsvērti galvenie ieguvumi no miles PLUS degvielas regulāras uzpildīšanas. Pirmkārt, tā attīra un aizsargā dzinēju, otrkārt, saglabā un pat palielina dzinēja jaudu un, treškārt, optimizē veiktspēju un uzlabo uzrāvienu. 

Par to, ka spēles ideja darbojas patiešām veiksmīgi, liecina sociālo tīklu lietotāju ievērojamā atsaucība un neizsīkstošais spēles azarts - pavisam miles PLUS spēli izspēlējuši 45 tūkstoši unikālo lietotāju. Paralēli spēles aktivitātēm pieaug arī Statoil sekotāju skaits - Facebook un Draugiem.lv pievienojušies jau 9 tūkstoši jaunu sekotāju!

Ja vēlies pārliecināties, cik labā formā esi Tu un Tavs auto, droši ļaujies izaicinājumam un dodies izmēģināt arī savus spēkus. Turklāt ir vēl viena labā ziņa - katram spēlētājam un viņa trīs draugiem ir iespēja katram laimēt degvielas karti Ls 100 vērtībā! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.