Okt 28

Stenforda ir uzveikta!

Stenforda ir uzveikta!

DDB Latvija veidotā SSE Riga ziedošanas kampaņa Let’s Rock šogad ir paveikusi to, kas neizdevās pērn. Ar 35% absolventu iesaisti ziedošanā beidzot ir pārspēta slavenā Stenfordas Universitāte, kas tiek uzskatīta par labāko ziedojumu piesaistītāju pasaulē. Tas nozīmē tikai vienu – sadarbojoties ar DDB Latvija, SSE Riga absolventu kopiena jau otro gadu ir kļuvusi par dāsnāko ziedotāju Eiropā!

Vidēji ik dienu ziedojot vairāk nekā EUR 1000, kampaņas laikā tika savākta rekordliela summa EUR 112 783, kas ir par 23% vairāk nekā pērn. No iegūtajiem līdzekļiem jau šogad varēs piešķirt stipendijas 25 studentiem un vēl rezervēt EUR 30 000 nākamā gada stipendijām. 

Šī gada kampaņas galvenais varonis SSE Riga talismans Hardy Rock izaicināja uz cīņu un vienu pēc otra uzveica citu prestižu Eiropas un ASV augstskolu talismanus. Ik reizi, kad SSE Riga absolventu iesaiste ziedošanā pārspēja izaicināto augstskolu, tai tika nosūtīts sirsnīgs apsveikums, bet viņu talismans – pievienots Hardy Rock trofeju sienai!   

Hardy Rock palīdzēja savākt līdzekļus arī SSE Riga galvenās auditorijas renovācijai. Ziedojot EUR 200, mājaslapā ikvienam bija iespēja rezervēt kādu no auditorijas krēsliem, uz kura tiks iemūžināts ziedotāja vārds. Rezultātā no 124 krēsliem kampaņas laikā tika rezervēti 118!

Hardy Rock sarīkoja arī SSE Riga vēsturē pirmo labdarības festivālu Hardy Rock Music Festival, kurā uzstājās augstskolas studentu un absolventu grupas. Protams, uz pasākumu bija ieradies arī pats Hardy Rock, kurš izklaidēja viesus un iedrošināja iesaistīties ziedošanā, lai kopīgiem spēkiem pārspētu Stenfordu.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.