Apr 17

Stokholmas sindroms saņem ordeni un specbalvu Limbo kategorijā

Stokholmas sindroms saņem ordeni un specbalvu Limbo kategorijā

Šogad Limbo kategorijas uzvarētājs ir Ervīns Elliņš, uzņēmuma Freakart dibinātājs. Ervīns saņēma žūrijas īpašo ordeni un specbalvu - PINS karti ar 5000 piniem, kas piepilda sapņus, - par etiķeti Stokholmas sindroms Malduguns alus darītavai. Apsveicam Ervīnu!

Šogad radošās izcilības festivālā "Adwards" Limbo kategorijā tika iesniegti 16 darbi. Darbi, kas tā arī nekad nepiedzīvoja dienasgaismu, taču tas nebūt nenozīmē, ka šie darbi ir bijuši sliktāki par atzītajiem. Iespējams, nav bijis īstais laiks un īstā vieta. Iespējams, tā ir bijusi otrā vai trešā lieliskā ideja, taču klients nopircis kādu citu. Iespējams, tas ir darbs, kas radīts studiju laikā vai brīvajā laikā, trenējot radošo prātu un garu.

Limbo ir pēc DDB iniciatīvas radīta kategorija "Adwards" festivālā, un šajā kategorijā jau ceturto gadu tiek apbalvoti un novērtēti labākie nepublicētie darbi. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.