Nov 26

Stratēģijas seržants Lapiņš ir klāt!

Stratēģijas seržants Lapiņš ir klāt!

Racionālā ziņa – mums ir jauns stratēģis. Emocionālā – mēs esam ārkārtīgi priecīgi. Mūsuprāt, tieši šādi ir jāiesāk ziņa par Edgara Lapiņa pievienošanos DDB Consulting, jo, no vienas puses, viņš ir ārkārtīgi racionāls, dziļi rokošs un kritiski domājošs cilvēks, kurš cenšas saredzēt pasauli bez jebkādiem filtriem. No otras puses – viņš ir absolūti neglābjams optimists, kas tic labajam pasaulē, Latvijā un cilvēkos un visiem spēkiem grib šo labo vairot.

Kā viņš to ir darījis līdz šim? Kā viņš pats saka: „Pa dienu esot baņķieris, kas atguvis nodokļu maksātāju naudu un kopā ar komandu pārsitis prognozes, bet pa nakti – popularizējot zinātni”. Edgars ir dibinājis SkeptiCafe, kas rūpējas par zinātnes un kritiskās domāšanas veicināšanu Latvijā, lasījis „LU Open minded” kursu par kritisko domāšanu un argumentāciju, kā arī uzstājies TEDxRiga 2014 ar runu par skepticismu.

Lai sakārtotu pats savas domas, Edgars aizraujas ar skriešanu, jo tā ir viņa meditācija, kas „iedarbina prāta veļasmašīnu, pēc kuras visa veļa ir tīra un saliekama pa plauktiņiem”. Lai gan mums liekas, ka Edgars ir diezgan augsta plauktiņa speciālists, kas stratēģiskajā domāšanā jau būtu saucams par seržantu Lapiņu, pats viņš ir ļoti cilvēcisks un mūžīgi atvērts izaugsmei, sakot, ka „nav tāda cilvēka pasaulē, no kura nevarētu kaut ko iemācīties”.

Mēs piekrītam un no Edgara mācīsimies, kā apvienot veselīgu neticību visam, kas nav pierādīts, ar absolūtu un neapgāžamu ticību labajam.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.