Jūn 05

TedxRiga konference jau 13. jūnijā

TedxRiga konference jau 13. jūnijā

Jau pavisam drīz, 13. jūnijā, kinoteātrī Splendid Palace notiks Latvijā otrā TEDxRiga konference, kura noritēs zem vadmotīva "The Four Elements" (Četri elementi).

Šoreiz konference notiks četrās tematiskajās daļās - Gaiss, Uguns, Ūdens un Zeme -, kurās uzstāsies vairāk nekā 20 runātāji no Latvijas un ārvalstīm.

Šobrīd zināms, ka pirmajā tematiskajā daļā "Zeme" savos stāstos dalīsies tādi stāstnieki kā arhitekte Zaiga Gaile un uzņēmējs Māris Gailis,  LU Medicīnas fakultātes asociētā profesore, bioloģijas doktore Una Riekstiņa, DJ Monsta a.k.a. Uldis Cīrulis, modes dizaineris Ernests Aleksandrs Sabine, žurnālists Pauls Raudseps, dizainere Inese Īris Liepiņa, kā arī Latvijas eksprezidente Vaira Vīķe Freiberga.

"Ūdens" daļā klausīsimies, kas vēstāms politoloģei un rakstniecei Vitai Matīsai, teātra režisoram un rakstniekam Janam Villemam van den Bosam, sociālantropologam Viesturam Celmiņam, zinātniekam, ūdenspētniekam Tālim Juhnam, arhitektam Krišam Zilgalvim un ''Karaliskā Imporvizācijas Teātra'' dibinātājam Jānim Skutelim.

"Gaisa" daļā redzēsim bērnu grāmatas autoru un zinātnes centra Zili brīnumi autoru Aldi Kalniņu, mākslinieku un dzejnieku radošo kolektīvu "Orbita", zinātnieku kvantu skaitļošanā Andri Ambaini un ģimenes ārsti Ilzi Aizsilnieci.

Zem "Uguns" zīmes publiku uzrunās Maskavā dzīvojošais radio un televīzijas raidījuma Sudraba lietus (Серебряный дождь) seja Alekss Dubass, pieredzējusī uzņēmēja Baiba Rubesa, pavārs Mārtiņš Sirmais, paraolimpietis Aigars Apinis, mārketinga konsultante Zane Čulkstēna un mūzikas grupa ''Blondblackblond''.

Plašāka informācija par TedxRiga stāstniekiem atrodama šeit.

Piesakieties TEDxRiga konferencei šeit.

Jebkurš interesents 13. jūnija konferences tiešraidi varēs vērot arī neklātienē: TedxRiga mājas lapā www.tedxriga.lv, diena.lv, Lattelecom interneta televīzijā un interaktīvajā televīzijā atsevišķā kanālā. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.