Apr 11

TEDxRiga konferencei "The Four Elements" var reģistrēties jau tagad!

TEDxRiga konferencei "The Four Elements" var reģistrēties jau tagad!

13. jūnijā kinoteātrī Splendid Palace notiks Latvijā otrā TEDxRiga konference, kuras vadmotīvs šoreiz būs "The Four Elements" (Četri elementi). Ikvienam jau šobrīd ir iespēja pieteikties TED konferencei www.tedxriga.com mājas lapā.

DDB ir tas gods būt TEDxRiga radošā koncepta un dizaina autoriem.  Šogad par konferences vadmotīvu izvēlēta četru elementu - Gaiss, Uguns, Ūdens un Zeme - tēma.

Tiek uzskatīts, ka visi šie elementi veido pasaules eksistences pamatu un - kopā vai atsevišķi - pilda svarīgus uzdevumus gan dabā, gan mūsos pašos. Lai īstenotu idejas un sasniegtu savus mērķus, liekam lietā sev tuvāko un spēcinošāko elementu. "TEDxRiga konferencē aicināsim noskaidrot - kurš no šiem elementiem ir tuvākais katram no mums un kurš no tiem mūs virza pretī panākumiem," skaidro TEDxRiga 2013 organizatoru pārstāvis Pāvils Jurjāns.

Konference notiks četrās tematiskajās daļās - Gaiss, Uguns, Ūdens un Zeme -, kurās ar saviem stāstiem uzstāsies vairāk nekā 20 runātāji no Latvijas un ārvalstīm. Tāpat kā pagājušajā gadā skatīsim arī pārsteidzošus mākslinieciskus priekšnesumus. Šobrīd jau atklāti pirmie no katras daļas stāstniekiem: "Gaiss" sesijā tiksimies ar bērnu grāmatas un zinātnes centra Zili brīnumi autoru Aldi Kalniņu, "Uguns" sesiju pārstāvēs Maskavā dzīvojošais radio un televīzijas raidījuma Sudraba lietus (Серебряный дождь) seja Alekss Dubass, "Ūdens" zīmē uzstāsies politoloģe Vita Matīsa, bet "Zeme" stāstu blokā redzēsim arhitekti Zaigu Gaili un uzņēmēju Māri Gaili.

Iepazīties ar konferences norises programmu varēs mājas lapā tedxriga.com, kur pakāpeniski tiks atklāti arī pārējie TEDxRiga "The Four Elements" runātāji.

TED kustību aizsākuši profesionāļi no trīs dažādām nozarēm, kas arī veido TED nosaukumu – tehnoloģijas, izklaide (entertainment) un dizains. TED devīze – "Ideas worth spreading". Šodien TED ar interneta starpniecību ir pieejama visiem interesentiem un apkopo vairāk nekā 11 000 prezentācijas. 

Pirmā TEDxRiga konference "Art of Doing", kas notika 2012. gada 14. jūnijā, guva milzu popularitāti gan pasākuma dienā, gan arī vēlāk, kad parādījās iespēja noskatīties lekciju ierakstus internetā. Klātienē šo konferenci apmeklēja 150 skatītāju, tiešraidei sekoja līdz 13 000 skatītāju, betyoutube kanālā ievietotos video noskatījušies jau vairāk nekā 40 000 interneta lietotāju. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.