Feb 11

Trikātas siera akadēmijā jau 50 000 studentu

Trikātas siera akadēmijā jau 50 000 studentu

Lai gan Trikātas siera akadēmija durvis vēra pavisam nesen, pirms četriem mēnešiem, akadēmiju apmeklējuši jau 50 000 siera kultūru, lietošanu un saderību ar citiem ēdieniem studēt gribētāju. Apgūstot izsmeļošo informāciju, studenti var patstāvīgi veikt pirmā un otrā līmeņa zināšanu testu un veiksmīga rezultāta gadījumā iegūt siera eksperta sertifikātu. 

Pirmie Trikātas siera akadēmijas absolventi bija tādas sabiedrībā zināmas personas kā Anna Rozīte, Renārs Zeltiņš, Roberto Meloni un citi. Akadēmijas atpazīstamību veicināja gan vides plakāti, gan interneta banneri ar āķīgiem jautājumiem, piemēram, vai uz siera ir dzīvība?

Trikātas siera akadēmija ir labs piemērs satura mārketingam, kas aktīvi turpina dzīvi arī pēc aktuālās kampaņas beigām. Siera studijas ne tikai vairojušas izpratni un zināšanas par sieriem, bet arī nozīmīgi cēlušas Trikātas siera patēriņu. Uzņēmums "Latvijas Piens", kas apvieno vairāk nekā 600 Latvijas piensaimnieku un ražo "Trikātas sieru", aizvadītajā gadā dubultojis savu tirgus daļu Latvijā, neskatoties uz to, ka kopējais siera tirgus apjoms samazinājies par 3,9% (pēc Nielsen datiem).

Prieks, ka arī mēs, latvieši, spējam novērtēt Trikātas sieru, ne tikai starptautisko siera sacensību žūrija, kas 2013. gadā svaigajam sieram "Trikāta Sniega bumbas ar tomātiem un baziliku" International Cheese Awards 2013 Nentvičā Lielbritānijā piešķīra pirmo vietu un zelta medaļu.  

 
Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.