Nov 20

Trīs zelti un sudrabs "Baltic PR Awards"

Trīs zelti un sudrabs "Baltic PR Awards"

Mēs zinājām, ka esam daudzpusīga reklāmas aģentūra, bet pirmo reizi to apstiprinājām arī oficiāli, piedaloties Baltic PR Awards. Daži to sauks par iesācēju veiksmi, bet fakts paliek fakts - visi četri mūsu iesniegtie darbi ir arī godam nopelnījuši balvas - trīs zelta un vienu sudraba.

Savu uzvaras gājienu turpina SSE Riga Alumni "Let’s Beat Stanford" kampaņa, kas tikko pirmo reizi uz Latviju atveda prestižo „Euro Effie Awards 2014” zelta godalgu. Baltic PR awards šī kampaņa ieguva zeltu Mazbudžeta kategorijā. Savukārt LMT zīmola maiņas kampaņa ”Domā - Dari”, kas tapusi ciešā sadarbībā ar Nords Porter Novelli, Necom un citiem partneriem un tika augsti novērtēta šī gada Adwards festivālā, ieguva zeltu Korporatīvās komunikācijas kategorijā.

Trikātas siera akadēmija, ko veidojām kopā ar Cube un Komunikācijas aģentūra/ Edelman Affiliate, izpelnījās zelta cienīgas balvas ievērību Digitālās komunikācijas kategorijā. Šī ir vienīgā akadēmija Latvijā, kas var lepoties ar vairāk nekā 50 000 apmeklētājiem pusgada laikā. Studenti Trikātas siera akadēmijā var apgūt visu par siera pasauli un gala beigās iegūt arī siera eksperta sertifikātu. 

Latviešiem tik raksturīgo sudraba dārgmetālu Sociālo kampaņu kategorijā ieguva neviens cits kā "Latvijas Labums". Par to mums īpašs prieks, jo šo kampaņu esam radījuši pavisam nesen, ļoti saspringtā režīmā un plecu pie pleca ar LTRK, Tritone Studio un teju visiem Latvijas ražotājiem un tirgotājiem. Tas tikai vēlreiz pierāda veco patiesību, ka latvieši, sanākot kopā, var paveikt patiesi lieliskas lietas.

Baltijas valstu sabiedrisko attiecību asociāciju organizētais komunikācijas vadības forums "Baltic PR Awards" norisinājās 14.novembrī un ir lielākais regulārais nozares notikums Ziemeļeiropā. Kopš 2005. gada tas katru gadu pulcē vairāk nekā 200 komunikācijas vadītājus un konsultantus no visa reģiona, dodot iespēju iepazīties ar Baltijas valstu labākajiem piemēriem, kā arī sniedzot jaunas zināšanas un kontaktus.

Robežas starp reklāmu un PR ir oficiāli nojauktas. Un prieks par uzvaru - neviltots!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.