Mar 20

Tuvojas ideju augšāmcelšanās

Tuvojas ideju augšāmcelšanās

Tradīcijas ir jāturpina. Jau ceturto gadu ar DDB atbalstu radošās izcilības festivālā Adwards ir īpaša kategorija Limbo - visām tām idejām, kurām klients nav devis savu "Jā!" vārdu un kuras tā arī nav piedzīvojušas dienas gaismu. Iespējams, tās bijušas otrās un trešās idejas kādā no prezentācijām. Iespējams, tās ir neuzvarētu piču idejas. Iespējams, tās dzimušas sen - studiju laikā ar mērķi tikt pie festivāla balvas. Iespējams, tās ir tik ģeniālas, ka klients piesardzības dēļ nav bijis gatavs nopirkt.

Taču tas brīdis tuvojas. Šīm idejām ir pienācis laiks augšāmcelties. Iesniedz savu neaptraipīto ideju adwards.lv līdz 30. martam. Viena īstā tiks apžēlota, iegūs mūžīgo dzīvošanu un svētītu balvu.Viena īstā tiks apžēlota, iegūs mūžīgo dzīvošanu un balvu, kas uz brīdi atpestīs no ideju radīšanas ciešanām. Uzvarētājs iegūs karti ar 5000 PINS un būs nopelnījis lidojumu, atpūtu SPA vai jebko citu, par ko viņš sapņo jau sen.

PINS ir starptautiska lojalitātes programma, kas ļauj piepildīt sapņus. Vairāk par to pinsforme.com

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.