Apr 17

Uzmanību, “kaitēkļi” uz ceļa!

Uzmanību, “kaitēkļi” uz ceļa!

Kad esam pie auto stūres, mums jāvelta visa uzmanība ceļam. Tikai un vienīgi. Bet mēs jau paši labi zinām, ka realitāte ir cita. Mūsu uzmanību novērš blakus sēdošais cilvēks, kurš mūs māca pareizi pārslēgt ātrumus. Īsziņa, zvans vai pat e-pasts un tvīts, uz kuru jāatbild nekavējoties. Mūsu uzmanību novērš izsalkums, pēkšņa bedre, glīta būtne vai priekšā lēni braucošais autobuss. Šie seši ir paši populārākie kaitēkļi, ar kuriem ikdienā sastopas katrs auto vadītājs.

Bedrugrauzis (Bedrus Avarius Insectus), Glāstvabole (Kinectus Neuzmanibus Insectus), Izsalkummuša (Kalorius Distractus Insectus), Kāpurvilcējs (Vilktus Traucetus Insectus), Stila Tauriņš (Stilus Instinktus Insectus) un Mācītājmārīte (Komentarius Vulgaris) – šie seši kaitēkļi ir kļuvuši par galvenajiem varoņiem BALTA KASKO svaigākajā reklāmas kampaņā. Tās mērķis ir uzrunāt un pārliecināt autovadītājus, ka viņu uzmanība, vadot auto, tiek apdraudēta, un par to ir jāparūpējas laikus.

Esam izveidojuši arī mājas lapu, kurā katrs ir aicināts iepazīties ar visiem sešiem uzmanības novērsējiem, un ne tikai. Sadarbībā ar Paulu Timrotu esam radījuši trīs eksperimentālus video, kuri ievietoti kampaņas mājas lapā. Šie video pierāda, ka pat īsā ceļa posmā mūsu uzmanība var tikt “atņemta” vairāku desmitu metru garumā, kas var novest pie negadījuma. Skatieties video un pārliecinieties paši!

Būsim uzmanīgi, vadot auto. Bet, ja tomēr gadās aizskatīties un iebraukt, piemēram, puķu podā vai sētas stabā – BALTA KASKO palīdzēs segt izdevumus!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.