Mai 13

UZŅĒMUMU VADĪTĀJI ARĪ GRIB SPĒLĒTIES

UZŅĒMUMU VADĪTĀJI ARĪ GRIB SPĒLĒTIES

Latvija ir izcils biznesa rotaļlaukums. Šo ziņu uzņēmumu vadītājiem visā pasaulē mums uzticēja nogādāt Ekonomikas ministrija un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra – LIAA.

Kā DDB to paveica?! Apbruņojušies ar kamerām, uzvalkiem un portfeļiem, devāmies tieši uz bērnu rotaļlaukumu, lai izspēlētos ar iespaidīgākajiem faktiem par Latvijas biznesa vidi. Un tas patiešām nebija grūti, jo bizness pie mums iet no rokas – turklāt pat vieglāk nekā Vācijā.  Un tam ir jaudīgs pamats! Katrs vidēji runājam trīs valodās, un internets mums tikpat pašsaprotams kā gaiss. Ikviens partneris ir rokas stiepiena attālumā, turklāt biznesā vadošajos amatos mums ir lielākais sieviešu īpatsvars Eiropā.

Tā vienkārši un rotaļīgi mums izdevās pavisam īsos video iekļaut lielu pārliecības devu – Latvijas ir īstā vieta biznesam un investīcijām. Kopā ar sadarbības partneri Httpool izveidojām stratēģiju, kā starptautiskos investorus sasniegt platformā LinkedIn.  Un video miniseriāla uzvaras gājiens varēja sākties!

Ievērtē arī tu uzņēmumu vadītāju sniegumu rotaļlaukumā!

 


 
Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.