Mai 20

Vairojam draudzīgu enerģiju ar jaunu seriālu

Vairojam draudzīgu enerģiju ar jaunu seriālu

DDB kopā ar Elektrum laiduši klajā jaunu, sadzīviski dzīvespriecīgu reklāmas seriālu “Pilna māja draudzīgas enerģijas”, kas jau kādu brīdi dzīvo uz lielākiem un mazākiem ekrāniem, lai nestu cilvēkiem svarīgu vēsti – ikdienā droši paļaujies uz Elektrum enerģiju, un vairāk laika paliks citām tev svarīgam lietām! Turpmāk par dažādām ar enerģiju saistītām tēmām un Elektrum pakalpojumiem runās jaunie varoņi – zinātkārais Putekļsūcējs, prātīgais Ledusskapis, zinošais Dators, galantais Gludeklis un citi. Viņi sniegs atbildes uz jautājumiem par enerģiju, kas varētu interesēt ikvienu esošos un potenciālo Elektrum klientu.

Ilgā, atbildīgā un rūpīgā galveno varoņu kastingā kopā ar studiju “Jauda” esam atlasījuši un izveidojuši ideālo Elektrum aktieru komandu, kuras uzdevums ir iedzīvināt mājokli brīžos, kad saimnieka nav mājās. Nenoliegsim, ka iedvesmu esam smēlušies no visiem labi pazīstamās animācijas filmas “Rotaļlietu stāsts”, pielāgojot situācijas Elektrum pakalpojumu specifikai un aktuālajām tēmām. Katram tēlam piešķirts gan savs īpašais raksturs, gan konkrēta loma kopējās gaisotnes veidošanā. Tātad, ja redzat nedaudz nenopietnus gadžetus risinot dažādas nopietnākas ikdienas situācijas, tad ziniet – tie ir mūsējie. Loloti, pucēti, spodrināti un enerģizēti! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.