Aug 29

Vēl viens ražīgs gads “Adwards” festivālā

Vēl viens ražīgs gads “Adwards” festivālā

Reklāmā tāpat kā sportā vienmēr svarīgs rezultāts. Un šogad festivālā “Adwards” īpaši rezultatīvi izrādījās 5 mūsu darbi: LiveRiga video “Dodies izbraucienā ar taksistu” un “Rīgas mācītāja ceļš”  saņēma pirmās pakāpes ordeņus, savukārt “LMT mūsdienu pasakas”, LiveRiga video “Sieviešu blogera pieturvietas”, kā arī CSDD “Dzīvības josta” tika pie otrās pakāpes ordeņiem.

Live Riga / Dodies izbraucienā ar taksistu from DDB Latvia on Vimeo.

Finālā iekļuva veseli 9 mūsu darbi, kas ir otrais rezultatīvākais rādītājs starp aģentūrām,  tāpēc lepojamies arī ar saviem finālistiem LiveRiga “Mežonīgais piedzīvojums ar senioru”, “Dejas ar LMT karti” un Latvijas Zaļā punkta “Vislatvijas Šķiratlons”. Par pēdējo vēlamies izteikt īpašu pateicību tautai, kas, neskatoties uz to, ka “Zeltiņš Laivā” uz brīdi aizairēja garām un saņēma ordeni, nodemonstrēja olimpiska mēroga atbalstu šai kampaņai un turēja  to “Tautas balsojuma” virsotnē. Galu galā šķirošana ir tautas klases sporta veids, tāpēc tautas atzinība arī ir lielākais apbalvojums mums.

LMT "Mūsdienu pasakas" case study from DDB Latvia on Vimeo.

Tāpat vēlamies izteikt lielu pateicību saviem klientiem un sadarbības partneriem, ar kuru uzticību, atvērtību un iesaisti mūsu darbi var pretendēt uz starptautisku atzinību. Esam pārliecināti, ka tieši process ir tas, kas ved mūs pie šī rezultāta, un, ja par sadarbību varētu piešķirt ordeni, jums pilnīgi noteikti no mums pienāktos Grand Prix. Tāpat apsveicam arī savus kolēģus citās aģentūrās un priecājamies par kopējās reklāmas latiņas celšanu.

Vislatvijas Šķiratlons, Case study from DDB Latvia on Vimeo.

Radošās izcilības festivāls “Adwards” notika jau 12 gadu, šogad vērtēšanai tika iesniegti 200 darbi, kurus vērtēja starptautiska žūrija ar Latvijas un citu valstu aģentūru pārstāvjiem, ko vadīja Rodrigo Sobral – R/GA London viceprezidents un izpilddirektors. Galvenie kritēriji, kā jau “Adwards” festivālā ierasts, bija radošums, kā arī darba izpildījums. Lai gan latviešiem ir teiciens “Labs darbiņš, kas padarīts”, mēs lieliski apzināmies arī to, ka “vēl labāks, kas nedarīts”, tāpēc ņemam no šī festivāla ļoti daudz atziņu līdzi, lai celtu savu nākamo darbu latiņu vēl augstāk un arī turpmāk pelnītu ar tiem ne tikai žūrijas atzinību un ordeņus, bet censtos reāli ietekmēt un uzlabot dzīvi tiem, kuri ar šīm reklāmām saskaras.  

Paldies par zelta (un sudraba) vērto pieredzi!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.