Jūn 26

Vērienīgākais maratons Latvijas vēsturē

Vērienīgākais maratons Latvijas vēsturē

Ir pagājis vairāk nekā mēnesis kopš Nordea Rīgas maratona. Tagad atskatoties droši varam teikt - šis ir bijis vērienīgākais maratons Latvijas vēsturē! Un ne vien ar rekordlielo dalībnieku skaitu - šogad Nordea Rīgas maratonā skrēja vairāk nekā 23 000 skriešanas entuziastu un profesionāļu -, bet arī ar plašo un krāšņo programmu visas trases garumā, īpaši izceļot Brīvības ielas kultūras kilometru.

Nordea Rīgas maratons ir skriešanas svētki, kurus pavisam drīz varēsim salīdzināt ar Dziesmu svētkiem. Un kā nu ne, ja pats Ints Teterovskis diriģēja skrējēju kori gan garajās distancēs, gan arī 5 un 10 km startā un trases malā pie Nacionālā teātra. Un skrējēji arī vareni dziedāja: "Liku bēdu zem akmeņa, pāri skrēju dziedādams"!

Par skriešanu ar dziesmu bija arī šī gada maratona komunikācija - gan vizuālā, gan aplikācija, gan sadarbība ar Radio 5, izveidojot īpašo maratona mūzikas sadaļu Pieci maratoni. Nākamgad turpināsim kultūras maratona tēmu, jo latvieši ir viena kulturāla tauta, un pasaulē vēl nav neviena kultūras maratona! Tiekamies 2015. gada 17. maijā, bet līdz tam baudām šī gada iemūžināto maratona atmiņu video.

 

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.