Dec 14

Vērtīgākā dāvana - Tu pats

Vērtīgākā dāvana - Tu pats

Pirmssvētku laikā arvien vairāk aizraujamies ar dāvanu medībām. Kā atrast pašu piemērotāko, spožāko un labāko?! Mēs zinām atbildi, jo patiesi ticam, ka pat milzīgs dāvanu birums nevar Ziemassvētkos aizstāt svarīgāko – kopābūšanu un siltus apskāvienus ar mūsu tuvākajiem.

Tieši tāpēc kopā ar airBaltic esam radījuši Ziemassvētku stāstu par kādu meiteni, puisi, papīra lidmašīnām un jūtām, kas viņus vieno. Kad meitene dodas iekarot Parīzi – viņu ceļi šķiras. Tomēr, tuvojoties Ziemassvētkiem, neskaitāmas reizes vairāk par pastaigu Elizejas laukos viņa vēlas būt pie saviem tuvākajiem! Vai viņi satiksies?! Skaties video!

Sakām PALDIES Nonsense.tv un režisoram Jānim Nordam par sadarbību stāsta iedzīvināšanā. Un mūsu partnerim airBaltic – par uzticēšanos mūsu idejai, kā arī par to, ka mūsu filmēšanas komandu ar saviem spārniem aizveda uz Parīzi. Filmēšana visu mīlētāju pilsētā bija patiesi maģiska – šī sajūta ir klātesoša arī pašā stāstā un iedvesmo apskāvieniem ar mūsu mīļajiem!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.