Mar 04

visitventspils.com – Latvijas labākā tūrisma mājaslapa 2012. gadā

visitventspils.com – Latvijas labākā tūrisma mājaslapa 2012. gadā

Ventspils pilsētas, DDB un Cube kopīgi veidotā Ventspils virtuālā vēstniecībawww.visitventspils.com saņēmusi galveno balvu Eiropas reģionālā tūrisma institūta rīkotā konkursa „Gada cilvēks tūrismā” nominācijā „Tūrisma mājas lapa 2012”.

Konkursa ietvaros veiktajā tūrisma nozares profesionāļu aptaujā www.visitventspils.com apsteidza tādas mājaslapas kā www.liveriga.com, www.latvia.travel un www.aerodium.com.

Ventspils virtuālā vēstniecība www.visitventspils.com tika radīta kampaņas Valsts valstī ietvaros, nodrošinot veiksmīgu tās dažādo aktivitāšu integrāciju. Mājaslapā var ne vien uzzināt par Ventspils tūrisma objektiem un pasākumiem, bet arī plānot ceļojumu, dalīties iespaidos un pelnīt Ventspils naudu – ventus, kas ļauj saņemt atlaides vairāk nekā 60 tūrisma objektos. Protams, šai tūrisma mājaslapai ir arī mobilā versija.

Kampaņa Valsts valstī jau ir ieguvusi vairākus nozīmīgus apbalvojumus radošās izcilības festivālā ADwards, 13. Starptautiskajā Reklāmas festivālā Golden Hammer un 13. Starptautiskajā Kijevas reklāmas festivālā, kā arī uzvarējusi prestižajā European Excellence Awards 2012Launch” kategorijā, papildus saņemot īpašo žūrijas apbalvojumu par radošumu un inovatīvu pieeju.

Konkursu „Gada cilvēks tūrismā” rīko Eiropas reģionālā tūrisma institūts sadarbībā ar Ekonomikas ministriju, Tūrisma attīstības valsts aģentūru un Latvijas tūrisma nozares asociācijām. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.