Dec 12

Viss ir mūsu rokās!

Viss ir mūsu rokās!

LMT katru gadu Ziemassvētkos aicina dāvināt ne tikai telefonus, bet galvenais – tīru un nesavtīgu prieku. Arī šogad, domājot par to, kā LMT vārdā varam pārsteigt un iepriecināt apkārtējos, nolēmām radīt ko pilnīgi jaunu - ēnu teātri, un turpināt ko jau labi iesāktu - konceptu par Latvijai nozīmīgu pasaku un stāstu atjaunošanu un iedzīvināšanu jaunā tehnikā. Šogad tie bija Andreja Upīša “Sūnu ciema zēni”, kur galvenā ideja atgādina, ka Laimes lācis nav jāgaida no malas, tas jau mīt mūsos pašos. Jaunajā gadā, kad lejam laimes, skatāmies astroloģiskās prognozes un domājam par to, ko gribam no Jaunā sagaidīt, šis šķita vispiemērotākais stāsts, kā arī pamudinājums ņemt lietas savās rokās un radīt prieku sev pašiem. Galu galā – ja viss ir mūsu rokās, tad ir grēks tās turēt kabatās. Tāpēc arī mēs neturējām un radījām visus iespējamos brīnumus, kādus vien cilvēka rokas, prāts un sirds var radīt. Tā tapa dziesma, pirmais šāda mēroga ēnu teātris Latvijā.

Un LMT Brīvības centra skatlogu noformējums, kur katru burtu un formu veido tikai cilvēku roku darbs un ēnas.

skatlogi_490x232.jpg

Arī telefons ir viena no tām lietām, kas ik dienu ir mūsu rokās, un mūsu pašu ziņā ir, kā to likt lietā – vai nositot laiku vai radot ko jaunu. Par to arī mūsu kampaņas kopējais stāsts.

Lai prieks rastos ne tikai rezultātā, bet jau pašā procesā, nav nekā svarīgāka par cilvēkiem, ar kuriem būt uz viena viļņa. Un mums ir dikti laimējies, ka mums ir tik atvērts, inovatīvs un ambiciozs partneris kā LMT, kā arī traki talantīgi, enerģiski un tikpat pārgalvīgi sabiedrotie kā mēs – VERY FILMS. Pateicoties viņiem, mēs varējām apvienot savus iekšējos Laimes lāčus vēl lielākā un spēcīgākā barā. Rezultātā “Sūnu ciema zēnus” ausīm tīkamās skaņās mums palīdzēja iedzīvināt komponists Reinis Sējāns un solisti Adriana Miglāne un Nauris Brikmanis, savukārt pie ēnu teātra radīšanas strādāja ļoti plaša un inovatīva komanda, sākot ar talantīgo horeogrāfi Lieni Gravu un vairākiem profesionāliem dejotājiem līdz pat RTU karsēju komandai, jaunajiem aktieriem un studijas “Dauka” smagsvaram, “Anša Rūtentāļa kustību teātra” vadītājam un zināmākajam Latvijas mīmam Dzintaram Krūmiņam. Vislielākais paldies katram no iesaistītajiem, īpaši jau režisoram Mārtiņam Sudrabam un viņa zeltam – Madarai. Kā mums visiem gāja, varat redzēt Andreja Zavadska brīnišķīgajās fotogrāfijās.

Runājot par rezultātiem, šoreiz nemērīsim skatījumus, šērus un laikus, jo galvenais šīs kampaņas mērķis - prieks, paldies Dievam, nav ne izmērāms, ne definējams. Lai mums visiem laimīgs, radošs un darbīgs jaunais gads!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.