Kas mēs esam?

globuss.jpeg

Šis ir vienkāršs jautājums. Uz to var atbildēt pavisam īsi - mēs esam reklāmas aģentūra. Bet "īsi" nav tas vārds, kāpēc mēs esam šai biznesā.

Reklāma patiesībā ir ideju laboratorija. Mēs ticam, ka labas idejas ir tās, kas izglābs pasauli. Tāpēc arī glābjam to ikdienas.

Reklāmā esot jau divdesmit gadus, esam piedzīvojuši un darījuši gandrīz visu. Akcijas, kuru balvās varēja laimēt peidžerus. Jostas savilkšanas laikus, kad reklāma bija tikai sludinājumi un komercsižeti. Tāpat esam piedzīvojuši arī ekonomikas uzplaukumu. Palīdzējuši klientiem radīt pilnīgi jaunus produktus. Esam palīdzējuši labdarībai. Esam palīdzējuši sabiedrībai. Dienas beigās tam visam ir nozīme. Mums ir paveicies arī ar balvām. Dažas mums jau ir, pēc dažām vēl tīkojam. Bet ne jau dēļ balvām mēs esam šajā biznesā. Īsta balva ir atrisināt klienta brīfu un tad saņemt nākamo.

Šodien vispār zināmā patiesība - laba reklāma nogalina sliktu produktu ātrāk, ir tik precīza kā vēl nekad. Tenisa terminoloģijā runājot, bumbiņa šobrīd ir patērētāja pusē. Ne tikai ar savu maciņu, bet nu arī ar balsi, cilvēki balso. Lielveikali ir spiesti twitterī atbildēt par katru iepuvušo tomātu. Mums patīk šādi spēles noteikumi. Godīgāka, atvērtāka un tajā pašā laikā personiskāka kļūst arī reklāma. Un pasaule kļūst labāka.

Vēsture

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.